Verifone/Olivetti Yazarkasa Pos - Bayii & Yetkili Servisi

T650p sahibi olmak için bizimle iletişime geçin

Verifone T650p Yeni nesil Adroid POS ile her türlü ödeme yöntemini kabul ederken; e -fatura,e -arşiv satışlarınızı ve takibi kolayca yapabilirsiniz. 40.000 adet kontör yüklenmiş olarak e-belge aktivasyonu gerçekleşmektedir. Üstelik tüm e -fatura,e -arşiv ve e-belge işlemlerini geniş ekranında tek tuşla yapabilirsiniz. Tüm ödeme alma ve satış işlemlerini tek bir mobil cihazda buluşturan T650p ile siz işinize odaklanırken, işleriniz Verifone'ye emanet. 

Verifone Bulut Hizmetleri ile gelirinizi artıracak ve müşteri deneyiminizi zenginleştirecek çözümlere T650p Android Pos ile ulaşma fırsatını yakalayın. İşlerinizi kolaylaştıracak envanter yönetimi, entegre raporlama ve daha birçok farklı uygulama sayesinde ticaretiniz daha keyifli olacak.

Verifone/Olivetti yeni nesil yazarkasa pos cihazlarını servisimizden satın alabilirsiniz. Genesis Bilgisayar, Verifone/Olivetti Yazarkasa Pos Cihazları  Tekirdağ Bölgesi Çorlu Yetkili servisidir. Yazarkasa pos cihazınızın Devir, Geçici Kapanış, ve Hurda işlemleri servisimizde yapılmaktadır. Verifone yazar kasa satış, devir işlemleri ve kapanış işlemleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Yazarkasa pos rulo kağıtları ve aksesuarlarını servisimizden satın alabilirsiniz. Verifone / Olivetti yazarkasa yetkili servisi olarak Tekirdağ, Çorlu, Çerkezköy, Ergene, Saray, Kapaklı, Silivri, Marmara Ereğlisi, Yeniçiftlik ilçelerine servis hizmetimiz bulunmaktadır.

 Verifone/Olivetti Yazarkasa Çağrı Merkezi: 0282 653 07 08

  • Verifone/Olivetti Yazarkasa Pos Satışı
  • Verifone/Olivetti Yazarkasa Devir İşlemi
  • Verifone/Olivetti Yazarkasa Geçici Kapanış İşlemi
  • Verifone/Olivetti Yazarkasa Hurda İşlemi
  • Verifone/Olivetti Yazarkasa Banka Yüklemesi
  • Verifone/Olivetti Yazarkasa Adres Değişikliği İşlemi

 

Tekirdağ, Çorlu, Çerkezköy, Ergene, Saray, Kapaklı, Silivri, Çanta, Marmara Ereğlisi, Yeniçiftlik Verifone/Olivetti Yazarkasa Servisi için 0282 653 07 08 arayınız.

 

Aşağıdaki bilgileri doldurarak,
devam eden veya tamamlanmış servis işlemlerinize dair bilgilere ulaşabilirsiniz.