01

Genesis Bilgisayar

Genesis Bilgisayar ve Yazıcı Sistemleri 2008 yılında Çorlu'da kurulmuştur. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız yerinde servis, güçlü bir hizmet alt yapısına dayalıdır. Genesis, kurumsal müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda hızlı, doğru, güvenilir ve ekonomik çözümler bulmayı kendisine ana hedef olarak belirlemiştir.

Şirketimiz, sürekli gelişen ve uzmanları dışında takibi neredeyse imkansızlaşan bilişim sektöründe, şirketlerin teknolojik ihtiyaçlarını karşılamak için sektörü yakından takip edip uygun çözümler üretir. Sistem donanım satışından, servis bakım anlaşmalarına, web sayfası tasarımı ve güncellemesinden, anahtar teslim e-ticaret uygulamalarına, kablolu kablosuz ağ kurulumundan, teknik servis hizmetlerine bir çok alandaki ihtiyaçlarınızı karşılar.

Ürün ve hizmette kalite ilkesini benimseyen Genesis, müşteri odaklı yaklaşımı ve kişiye özel sunduğu çözümlerle bilişim sektöründe sürekli gelişen ve büyüyen bir firma olarak Faliyetini sürdürmektedir. Donanım ve sarf malzemelerinin satışı dışında müşterilerin ihtiyaçlarına özel yazılımlar tedarik ederek bir çok firmanın çözüm ortağı oldu.

Satış, proje geliştirme (Yazılım ve Network) ve müşteri hizmetleriyle (Bilgisayar ve Network Teknik Servis ve Yazılım Destek), Yazıcı Sistemleriyle her zaman etkili, hızlı, dürüst ve güler yüzlü hizmet vermeyi kendine amaç edinen Genesis Bilgisayar ve Yazıcı Sistemleri, inanıyoruz ki daima müşterileri ile birlikte yükselmeye ve büyümeye devam edecektir.

Siz işinizle ilgili hedeflere odaklanırken tüm teknolojik ihtiyaçlarınızla ilgili çözümler üretmek için buradayız. Keşif ve Teklif talepleriniz için tıklayınız...

Genesis ekibi olarak #AtmaBağışla projesi kapsamında elektronik atıklarımızı toplayarak geri dönüşüme kazandırırken TEGV aracılığı ile çocukların eğitimine destek oluyoruz.

Katoloğumuz için tıklayın

Genesis Yazılım Bilgisayar Sistemleri
02

İşletme
RAKAMLARIMIZ

Günümüzde bilgi işlem yapılarının işlevselliği sadece sorun olduğunda değil, sürekli ve doğru danışmanlık hizmeti almakla mümkün oluyor. ihtiyaca uygun yatırımlar yapmak, optimum maliyet ile maksimum performans sağlamak, sistemin işlevselliğini yürür halde tutmak ve olası felaket senaryolarından en asgari zarar ile çıkmak, uçtan uca entegre ve güvenli sistemler kurmak işletmeler için artık vazgeçilmez bir unsurdur. Doğru planlama yapmak, doğru donanım ve yazılımları seçmek, doğru konumlandırmak ve işletmek, bütün firmalar için hayati önem taşımaktadır.

2008 yılından beri faliyette olan işletmemiz, sistemlerinizi güvenli, kapalı ve entegre hale getirip, dünyanın en iyi ERP iş yazılımı ve iş zekası olan SAP Business One ile destekliyoruz. Böylece firmanızın sistem güvenliğini sağlıyor ve tüm maliyet kalemlerini, satış raporlarını, karlılık durumunuzu ve muhasebe verilerini gerçek zamanlı olacak şekilde, birebir elektronik ortamda izlemenize olanak sağlıyoruz.

Yani kısacası işletmenizin tüm bilgi işlem yapısı artık hem güvende, hem de cep telefonu veya tablet gibi ortamlarda, gerçek zamanlı, gerçek ölçekli ve aslına uygun bir şekilde zamana ve mekana bağımsız avcunuzun içinde.

Deneyimlerimiz en iyiyi arama, en iyisi için çalışma anlayışımızla kaliteli hizmet sunuyor, hizmet kalitemizi deneyimlerimizle geliştiriyoruz.

0
Yıllık Tecrübe
0
Mutlu Müşteri
0
Uzman

Aşağıdaki bilgileri doldurarak,
devam eden veya tamamlanmış servis işlemlerinize dair bilgilere ulaşabilirsiniz.